WSPIERAJĄ NAS

Partner Fundacji przy organizacji projektu "Bezpieczny Staż" oraz gry edukacyjnej "Czym jest logistyka?".

Stały partner Fundacji, wspiera Wehikuły Usamodzielnienia w Warszawie i Wrocławiu.

Wspiera bieżące działania Fundacji Robinson Crusoe: Wehikuł Usamodzielnienia w Sieradzu i Kontrakty oraz projekt "Senior Junior".

Partner Fundacji w projekcie “Bezpieczny Staż”.

Wspiera Zimowe Warsztaty Usamodzielnienia Robinsona i grę edukacyjną "DISCOVER YOURSELF"

Partner Fundacji w projekcie "Bezpieczny Staż"

Od 2017 finansuje działania Wehikułów Usamodzielnienia w Krakowie i Gdańsku

Partner Fundacji w projekcie “Bezpieczny Staż”.

Wraz z Regionalnym Centrum Młodzieży współfinansuje Wehikuł Usamodzielnienia w Lęborku.

Od 2008 każdego roku wspiera Zimowe Warsztaty Usamodzielnienia Robinsona

logoSzczecin.jpg

Współfinansuje projekt "Prowadzenie grup wsparcia, wspieranie procesu usamodzielnienia osób dorastających w rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej na terenie Szczecina"

logo_sieradz.png