zarząd fundacji SAMODZIELNI ROBINSONOWIE

Aur.png

Aureliusz Leżeński

PREZES ZARZĄDU

Pedagog i trener, certyfikowany coach ICC i TCI. Założyciel i współautor programu 2 Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie. Ukończył filologię polską na UW, pracownik naukowy PAN w latach 90-tych. Twórca programów edukacyjnych i szkoleniowych. Prowadzi sekcję mentoringu społecznego w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Mentorów. Team coach dla organizacji pozarządowych i biznesowych. Wdraża strategie CSR w organizacjach (m.in WSIP, Forte). Wykładowca na studiach podyplomowych z Coachingu i Mentoringu w SWPS i Laboratorium Psychoedukacji. Członek międzynarodowego stowarzyszenia innowatorów społecznych ASHOKA.

AG.png

Agnieszka Grzymkowska

członkini Zarządu

Koordynatorka projektu Skill IT for Youth, finansowanego ze środków unijnych Erasmus+, realizowanego we współpracy z organizacjami z Norwegii, Irlandii i Rumuni. Praktyk zarządzania projektami komunikacji marketingowej z wykorzystaniem technologii cyfrowych, doświadczenie zdobywała w największych firmach w branży (VML, McCann, Ogilvy).   Współorganizatorka kampanii społecznych m.in. dla fundacji Wspólna Droga i Dajemy Dzieciom Siłę. Z wykształcenia psycholog i filmoznawca. Z Fundacją Robinson Crusoe związana od 2008, wspiera rozwój strategiczny organizacji, zarządzanie projektami i współpracę z partnerami biznesowymi.

MK.png

Magdalena Kępka

CZłonkini zarządu

Z Fundacją Robinson Crusoe związana od 2012 roku, gdzie jako dyrektor generalna zarządza zespołem biura Fundacji Robinson Crusoe i Samodzielni Robinsonowie. Odpowiada za finanse i rozwój projektów oraz wdrażanie celów strategicznych obu organizacji. Jej specjalnością jest fundrising i współpraca z darczyńcami. Członkini międzynarodowej sieci badaczy nad usamodzielnieniem z pieczy zastępczej - INTRAC (International Research Network on Transitions to Adulthood from Care).

Untitled.png

Magdalena Elzanowska

CZŁONKINI ZARZĄDU

Specjalistka komunikacji marketingowej z wieloletnim doświadczeniem w działaniach public relations. Pomysłodawczyni i organizatorka kampanii promocyjnych i społecznych. Z Fundacją Robinson Crusoe związana od 2009 roku. Koordynowała projekty wydawnicze Fundacji - Przewodniki Usamodzielnienia w obszarze zdrowia i prawa. W latach 2012-2015 rozwijała w Fundacji Samodzielni Robinsonowie projekt ekonomii społecznej Food For Good. Miłośniczka pilatesu i certfikowany nauczyciel Body Control Pilates.

Zarząd Fundacji Robinson Crusoe

Aureliusz Leżeński