WSPIERAJĄ NAS

Partner Fundacji przy organizacji projektu "Bezpieczny Staż" oraz gry edukacyjnej "Czym jest logistyka?".

Partner Fundacji w projekcie “Bezpieczny Staż”.

Wspiera bieżące działania Fundacji Robinson Crusoe: Wehikuł Usamodzielnienia w Gdańsku i program Społeczny Staż.

Partner Fundacji udostępniający platformę do badań młodzieży i ewaluacji programów

Wspiera Zimowe Warsztaty Usamodzielnienia Robinsona i grę edukacyjną "DISCOVER YOURSELF"

Partner Fundacji w projekcie "Bezpieczny Staż"

State%2BStreet.jpg

Od 2017 finansuje działania Wehikułów Usamodzielnienia w Krakowie i Gdańsku

Partner Fundacji w projekcie “Bezpieczny Staż”.

Wraz z Regionalnym Centrum Młodzieży współfinansuje Wehikuł Usamodzielnienia w Lęborku.

Od 2008 każdego roku wspiera Zimowe Warsztaty Usamodzielnienia Robinsona

logoSzczecin.jpg

Współfinansuje projekt "Prowadzenie grup wsparcia, wspieranie procesu usamodzielnienia osób dorastających w rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej na terenie Szczecina"

Wspiera działania fundraisingowe Fundacji projektem "Dobre uczynki czynią bohaterów"

Partner Fundacji w projektach “Wehikuł Usamodzielnienia” i “Wyspa gier”.

Partner Fundacji w optymalizacji procesów, wdrażający rozwiązania zarządcze monday.com

THUMOS_logo_tlo_biale_RGB-01.png