WSPIERAJĄ NAS

Partner Fundacji przy organizacji projektu "Bezpieczny Staż" oraz gry edukacyjnej "Czym jest logistyka?".

Długoletni, zaufany partner Fundacji wspierający regularnie jej działania od 2005 roku.

Wspiera bieżące działania Fundacji, m.in. Wehikuł Usamodzielnienia w Sieradzu i Kontrakty oraz innowacyjny projekt "Senior Junior".

Stały partner Fundacji Robinson Crusoe, wspiera Wehikuły Usamodzielnienia w Warszawie i Wrocławiu

Wspiera Zimowe Warsztaty Usamodzielnienia Robinsona i grę edukacyjną "DISCOVER YOURSELF"

Partner w projekcie "Bezpieczny Staż"

Od 2017 finansuje działania Wehikułów Usamodzielnienia w Krakowie i Gdańsku

Partner Fundacji w projekcie “Bezpieczny Staż”.

Wraz z Regionalnym Centrum Młodzieży współfinansuje Wehikuł Usamodzielnienia w Lęborku.

Od 2008 każdego roku wspiera Zimowe Warsztaty Usamodzielnienia Robinsona

logoSzczecin.jpg

Współfinansuje projekt "Prowadzenie grup wsparcia, wspieranie procesu usamodzielnienia osób dorastających w rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej na terenie Szczecina"

logo_sieradz.png